Kaynarca Çilingir

Pendik ve Kaynarca bölgesinde 16 yıldır anahtarcılık ve çilingir servisi vermekteyiz. Kapınızın Anahtarını değiştirmek istediğinizde, Kapıda kaldığınızda, arabanızın anahtarını içerisinde unutuğunuzda, mutfak banyo tuvalet kapılarınız kilitli kaldığınıda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

444 01 93 – 0533 957 61 58 – 0542 317 84 20 – 0505 616 94 05

Engelset

             Engelset son zamanlarda Hırsızların korkulu rüyası olmuştur.

Engelset üçü bir arada hırsıza karşı kapı ve kilit koruma sistemi özellikleriyle tam anlamında bir yüksek güvenlik saglanmaktadır,Engelset nedir ?3 ana bölümden oluşmaktadır.

1- Çelik rozet kilit göbeklerini dışarıdan gelecek müdahalelere karşı korumaktadır rozetlerin özellikleri her çelik kapıya uygun modellerde ölçüleri bulunmaktadır,göbeklerin kırılmasını tamamen önlemektedir.matkapla dahi delinmeyen çelik rozetler şimdiye kadar hiç kırılmamıştır.

2-emniyet çubugu çelik kapıların hırsızlar tarafından levye ile açılabilme imkanını ortadan kaldırmaktadır kapı arasına tornavida bile girmesini engeller imalat demirinden yapılmış üzerinde tam 16 vida yeri vardır vidalar takıldıktan sonra kafaları çürütülerek yok edilir tornavida ile açılmasını engeller.

3-Emniyet kancaları kapının iç tarafından 2 adet takılır levye ve kriko ile dışarıdanuygulanan zorlamalara karşı her birinin 2.5 ton çekme özelligi kanırtmayı ortadan kaldırmaktadır hırsız tarafından görünmeyen kancalar hırısızı bezdirecek kapıyı karşılıgından ayırmayacaktır.

Bu üç sistemin bir arada monte edilmesine engelset.net denir.siteyi inceleyiniz.

engel set